Про нас

Ми успішно працюємо на ринку України у сфері логістичних послуг вже понад 15 років.
Наша компанія є найбільша та найдосвідченіша з вітчизняних представників у сфері логістичний послуг на західній Україні.

З 2002 року комапнія МБ Кур’єр успішно працює на ринку як перевізник та кур’єрська служба в Україні з відомими у світі дистриб’юторськими компаніями.

Колектив з професіоналів-однодумців з багаторічним досвідом роботи на ринку транспортно-логістичних послуг.

Засновник та керуючий директор Роман Богданович Загайский є керівником і душею команди компетентних співробітників, який любить свою діяльність і постійно підтримує удосконалення процесів в тому числі інноваційні технології і захисту навколишнього середовища.

Ми є однією з провідних Українських логістичних компаній, яка пропонує індивідуальні та комплексні транспортно-логістичні рішення доставки промислових та харчових товарів в любі точки України з можливістю використання наших власних консолідаційних складів.

Ми надаєм перевагу контрактній логістиці.

Наша запорука успіху – Любов до нових звершень і нових викликів зі складними завданнями.                            Професіоналізм і невпинна націленість на постійний розвиток кожного члена Команди — це гарантія успіху і високого результату для наших Клієнтів.